EN
گواهی نامه ها
شرکت مزرعه سبز نی ریز با برند نارنی موفق به دریافت گواهی نامه های مختلفی در حوزه سلامت محصول و کارآفرینی شده است. تعدادی از گواهی ها در زیر قابل مشاهده و دانلود هستند.
افتخارات
- کارآفرین برتر ملی در بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۲
- دریافت تندیس سیب سلامت از وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲
- تعاونی برتر استان فارس در سال ۱۳۸۶، ۱۳۹۲
- واحد نمونه صنایع غذایی و داروئی استان فارس در سال ۱۳۹۲
- کارآفرین برتر استان فارس در سال های ۱۳۸۹، ۱۳۹۱، ۱۳۹۲
درباره شرکت
شرکت تعاونی مزرعه سبز نی ریز تاسیس تولید کننده اختصاصی کنسانتره انار، در شهرستان نی ریز ۲۰۰ کیلومتری شرق شیراز واقع گردیده است. انحصاری بودن تولید این تعاونی به فرآورده های انار موجب گردیده است که روز به روز اطلاعات ما در زمینه شناخت انواع انار و فرآیند تولید بهترین واریته انار بومی ایران، همچنین تولید عالی ترین کنسانتره از انارهای ممتاز محلی افزایش یابد. لازم به ذکر است انار نی ریز یکی از بهترین ارقام انار کشور می باشد که به لحاظ طعم دلنشین و رنگ سرخ ارغوانی، شرایط ممتازی دارد و هم از لحاظ حجم تولید در شرایط مطلوبی قرار دارد.
خط تولید
خط تولید كنسانتره انار شرکت تعاونی مزرعه سبز ساخت شركت برتوزی ایتالیا می باشد.این شركت درخصوص ساخت انواع خط تولید نوشیدنی ها بیش از ۷۰ سال سابقه داشته و صاحب نام می باشد و خطوط دیگری را در سالهای گذشته در ایران و سایر كشورها اجرا نموده است.
مدیران شرکت
مدیران شرکت تعاونی مزرعه سبز از جمله متخصصان و کارشناسان برجسته کشور در بخش کشاورزی و صنعت بوده و با تحلیل منطقی از وضعیت صنعت و بازار باعث افزایش تولید انار در منطقه و فرآوری و فروش آن در ایران و بسیاری از کشورهای متقاضی فرآورده های انار شده اند. که این کار به طور مستقیم و غیر مستقیم باعث فعالیت بیش از ۱۰۰۰ نفر در حوزه کشاورزی، صنعت و بازرگانی منطقه گردیده است.
برنامه های آتی
شرکت مزرعه سبز نی ریز با توجه به نیاز بازار و بر اساس ذائقه مردم اقدام به تولید آزمایشی محصولات جدید ،از انار نموده است. که به زودی مراحل بسته بندی و ورود به بازار آن انجام خواهد گرفت. این محصولات شامل سرکه انار و مارمالاد انار می باشد.
درباره نی ریز
شهرستان نی‌ریز یکی از شهرهای استان فارس در ایران، در حاشیه جنوبی سلسله جبال زاگرس و در مجاورت دریاچه بختگان، دارای شرایط زیست محیطی کم نظیر و زیستگاههای متنوع و پهناور حیات وحش مانند زیستگاه بختگان و بهرام گور در دویست کیلومتری شرق شیراز قرار گرفته است. جمعیت این شهر در نقاط شهری و روستایی بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۱۱۳۷۵۰ نفر بوده‌است. نی‌ریز در جنوب دریاچه بختگان و ارسنجان و جنوب غربی شهرستان خاتم استان یزد و در شرق استهبان و در غرب سیرجان در استان کرمان و در شمال داراب و حاجی آباد استان هرمزگان واقع است. زبان فارسی زبان اصلی مردم این شهرستان است شهر نی ریز یكی از قدیمی ترین و كهن ترین شهرهای فارس می باشد به طوری كه سابقه آن به زمان هخامنشیان و ما قبل از آن می رسد.